Felnőtt futball

Továbbra is bronz fokozaton a Parázs alakulat

parázs,megye3,győzelem,pálmonostora SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Újabb bravúros győzelmet ünnepelhetett megye III.-as csapatunk, ezúttal ráadásul idegenben tovább őrizve ezzel a dobogó harmadik fokát.

Parázs Benedek Zoltán beszámolója:

Folytatódik a siker sorozata a kettes csapatunknak! Pálmonostorára látogattunk hétvégén!Nem volt könnyű dolgunk ,hiszen az ellenfelünk nagyon lassította és tördelte a játékot!Nehezen alkalmazkodtunk és több százas ziccert is kihagytunk!De összességében az egész meccsen domináltunk ,nem adtuk fel és a vége előtt 10 perccel betaláltunk!Nyögvenyelős volt, de megérdemelten hoztuk el a három pontot!5 meccses veretlenségi sorozatunk folytatódott!Azon leszünk hogy ez minél tovább így is maradjon!Következő mérkőzésünk hazai pályán lesz Fülöpjakab ellen!Minden kedves szurkolót várunk a találkozóra!Kezdési időpont 17:00 Vasárnap!