Elhunyt Kósa József

kósa józsef,U9 SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

KÓSA JÓZSEF EMLÉKÉRE

 

Tragikusan hirtelen, 2024.05.15-én eltávozott Jóska, Józsi, Józsi bá…30 éven át, az alapítása óta segítette Egyesületünk működését. Ő volt az a háttér ember, akit nem mindenki ismert, látott, de Ő készítette elő a beszerzésekkel rendezvényeinket, kupáinkat, táborainkat, születésnapi eseményeinket. Neki köszönhettük a Kukutyim edzőtáborokban, valamint felnőtt bajnoki meccseinken is a csodás ételeket. Utolsó, Egyesületünkért tett szolgálata is a felnőtt csapat étkeztetése volt, majd másnap rosszul érezte magát, és sajnos gyorsan eltávozott Földi életünkből. Lelke nyugodjon békében!

 

„Az ember annyi, amennyit másokért tesz, mindenkiért!”
Köszönjük Józsi bácsi!
 

Kertész Zoltán Elnök SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak

Elhunyt Nagy Zsolt


Mély megrendüléssel értesültünk egyesületünk kiváló…